Witaj na mojej stronie

Nazywam się Lucyna Fedyczkowska i witam Cię w Homeostazie, miejscu gdzie pomogę Ci odnaleźć relax, spokojny umysł, równowagę, pozytywną energię, zdrowie, piękne, sprawne i jędrne ciało, a także długą młodość.

Moja przygoda z masażem trwa nieprzerwanie od 2005 roku, od tego czasu zgłębiam wiedzę związaną z różnymi technikami masażu oraz terapii z ciałem. Po ukończeniu fizjoterapii odkryłam swój dar masowania i przerodziło się to w pasję. Zawsze chciałam zawodowo robić to co kocham i z potrzeby serca stworzyłam HOMEOSTAZĘ masaż holistyczny.

Punktem zwrotnym był dla mnie rok 2011 kiedy ukończyłam the London School of Thai Massage (Londyn, Wielkiej Brytania), to właśnie wtedy zrozumiałam czym jest holistyczne podejście do terapii z ciałem. Nie da się uzyskać długotrwałych efektów bez spojrzenia na emocje, na stan umysłu i ducha jako całość. Dopiero kiedy traktujemy ciało, duszę i umysł jako jedno, możemy osiągnąć równowagę w ciele. Terapia holistyczna łączy w całość wszystkie te elementy, dzięki czemu efekty zabiegów odczuwane są od razu i utrzymują się przez długi czas.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu, długowieczności i pięknej sylwetce, zapraszam do mnie na zabiegi.

Masaże

Masaż znakomicie rozluźnia ciało, pomaga w wielu schorzeniach, polepsza ukrwienie i cyrkulację krwi oraz limfy, pomaga wydalić toksyny, metale cieżkie i złogi w naszym ciele.

Te skomplikowane procesy mają nie tylko wpływ na ciało, ale także na stan naszego ducha, to właśnie dzięki dotykowi wydzielają się tak ważne hormony oksytocyna i serotonina.

Przez lata praktyki udało mi się pomóc wielu ludziom dzięki zastosowaniu masażu, którego własciwosci lecznicze znane sa od tysięcy lat.

Masaż Tajski, którego kurs ukończyłąm w Londynie,  wywodzi się ze starożytnej sztuki Ajurwedy, liczącej ponad 5000 lat. Najwazniejszą jego zasadą jest utrzymania balansu energetycznego w ciele.  Ta starożytna praca z ciałem jest optymalnym sposobem na zachowanie doskonałego zdrowia i młodego wyglądu.

Zapraszam