Na czym polega Nordic Walking?

 

Nordic Walking czyli chodzenie z kijami ma ogromny wpływ na całe ciało, uruchamia ponad 80% mięśni, reguluje pracę serca, poprawia kondycję, a także nasz nastrój, daje nam energię oraz jest bardzo skuteczny w walce z nadwagą.

Filozofia chodzenia z kijami jest bardzo prosta, dzięki temu jest to sport bardzo uniwersalny. Potrzebujesz wygodny strój najlepiej sportowy, dobrany do pogody, oraz kije. Kije najlepiej dobrać po konsultacji z instruktorem, ważna jest wysokość kija dla właściwego komfortu i techniki chodzenia.

Dlaczego warto poznać tajniki prawidłowego chodzenia z kijami i zapisać się na zajęcia z instruktorem Nordic Walking? Przecież  to takie proste-wychodzisz z domu i idziesz… Tak, ale są pewne niuanse, które poznasz dopiero dzięki chodzeniu z doświadczonym instruktorem.  Sprawią one, że będziesz czerpał ogromne korzyści z chodzenia. Kiedy już poznasz wszystkie szczegóły a także poznasz prawidłową technikę i  przeszkolisz się pod okiem fachowca, będziesz uzależniony od Nordic Walking.

Gdzie chodzimy z kijami? W lesie w Suchym Borze 10 km od Opola. Czyste powietrze, piękna sceneria i doborowe towarzystwo,  spotykamy się codziennie o godzinie 8 rano, niezależnie od pogody. Zapraszam do fabryki endorfin Nordic Walking.

Umów wizytę

Zapytaj o

Nordic Walking